Viacúčelový hliníkový trojdielny rebrík so špeciálnym systémom LOT 3 x 9 priečok. Rebrík je vďaka systému LOT možné použiť na nerovné a vyvýšené terény či schode vysokom až 15 cm (obr.1). Systém LOT je rýchlo a ľahko ovládateľný nožným pedálom (obr.2). Poistka proti nadvihnutiu na aretačnom háku zabezpečuje rebrík pred neúmyselným posunutím a slúži aj ako prepravná poistka (obr.3). Rebrík je dodávaný s úpravou na schody. Pracovná výška rebríka je max. 4,7 m. Možnosť oddeliť diely. Možnosť použitia na profesionálne účely.
| ALVE ID | 9309-507 |
|---|---|
| A / m | 2,74 |
| B / m | 5,82 |
| F (cm) | 122 |
| F / m | 1,22 |
| G / m | 1,51 |
| H / m | 5,62 |
| Hmotnosť | 21.7 kg |
| Materiál | hliník |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet priečok/stupňov | 9 priečok/stupňov |
| Rada | Bez zaradenia |
| Hmotnosť | 21.7 kg |