Schodíky jednostranné hliníkové Comfortline L80 s multifunkčnou poličkou a extra širokými nášľapmi. Počet nášľapov vrát. plošinky 1x8.- multifunkčná polička k odkladaniu náradia, plechoviek s farbou alebo drobných dielov- pútko na vedro- hliníkové schody s protišmykovým drážkovaním a šírkou až 13 cm- pozinkovaná oceľová plošina s protišmykovým drážkovaním- protišmyková nasadzovacia pätkaMožnosť použitia na domáce i profesionálne účely.
| ALVE ID | 8040-807 |
|---|---|
| A / m | 2.55 |
| F / mm | 0,56 |
| G / m | 1,47 |
| H / m | 2,33 |
| Hmotnosť | 8.7 kg |
| Materiál | hliník |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet priečok/stupňov | 8 priečok/stupňov |
| Rada | Bez zaradenia |
| B / mm | 0,14 |
| H / m | 1,72 |
| Hmotnosť | 8.7 kg |