Jednostranné hliníkové schodíky EUROSTYL, nosnosť do 120 kg, počet nášľapov vrátane plošinky 1x7, rozmery plošinky 264x262, výška plošinky 1,41 m, šírka schodíkov 504 mm. Možnosť použitia na domáce účely. Upozornenie: Ide o výrobok so zníženými úžitkovými vlastnosťami - nosnosť 120 kg. Porovnanie:
| ALVE ID | 2917 |
|---|---|
| A / m | 2.17 |
| C / mm | 280 |
| D / m | 0,504 |
| H / m | 2,10 |
| Hmotnosť | 5.2 kg |
| Materiál | hliník |
| Maximálny dosah (mm) | 3310 |
| Nosnosť | 120 kg |
| Počet priečok/stupňov | 7 priečok/stupňov |
| Rada | EUROSTYL |
| a / mm | 264 |
| B / mm | 262 |
| H / m | 1,41 |
| Hmotnosť | 5.2 kg |