Jednostranné hliníkové schodíky FORTE, počet nášľapov vr. plošinky 1 x 7 , rozmery plošinky 305 x 290 mm, max. výška plošinky 1,48 m a šírka 594 mm. Možnosť použitia na profesionálne účely.Na produkt sa vzťahuje záruka 7 rokov.
| ALVE ID | 9307* |
|---|---|
| A / m | 2.33 |
| F / mm | 594 |
| G / m | 1,44 |
| H / m | 2,12 |
| Hmotnosť | 11.7 kg |
| Materiál | hliník |
| Maximálny dosah (mm) | 3380 |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet priečok/stupňov | 7 priečok/stupňov |
| Rada | FORTE |
| B / mm | 253 |
| H / m | 1,48 |
| Hmotnosť | 11.7 kg |