Jednostranné hliníkové schodíky FORTE, počet nášľapov vr. plošinky 1 x 3 , rozmery plošinky 305 x 290 mm, max. výška plošinky 0,64 m a šírka 474 mm.Možnosť použitia na profesionálne účely.Na produkt sa vzťahuje záruka 7 rokov.
| ALVE ID | 9303 |
|---|---|
| A / m | 1.42 |
| F / mm | 474 |
| G / m | 0,75 |
| H / m | 1,27 |
| Hmotnosť | 6.7 kg |
| Materiál | hliník |
| Maximálny dosah (mm) | 2540 |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet priečok/stupňov | 3 priečky/stupne |
| Rada | FORTE |
| B / mm | 163 |
| H / m | 0,64 |
| Hmotnosť | 6.7 kg |