Jednostranné hliníkové schodíky FORTE, počet nášľapov vr. plošinky 1 x 9 , rozmery plošinky 305 x 290 mm, max. výška plošinky 1,90 m a šírka 642 mm. Možnosť použitia na profesionálne účely.Na produkt sa vzťahuje záruka 7 rokov.
| ALVE ID | 9309* |
|---|---|
| A / m | 2.79 |
| F / mm | 642 |
| G / m | 1,75 |
| H / m | 2,54 |
| Hmotnosť | 14.06 kg |
| Materiál | hliník |
| Maximálny dosah (mm) | 3800 |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet priečok/stupňov | 9 priečok/stupňov |
| Rada | FORTE |
| B / mm | 253 |
| H / m | 1,90 |
| Hmotnosť | 14.06 kg |