Schodíky jednostranné hliníkové s poličkou, počet nášlapov 2 + plošinka. Možnosť použitia na domáce účely.
| ALVE ID | 1943 |
|---|---|
| A / m | 1.29 |
| F / mm | 407 |
| G / m | 0,65 |
| H / m | 1,15 |
| Hmotnosť | 3.6 kg |
| Materiál | hliník |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet priečok/stupňov | 3 priečky/stupne |
| Rada | EUROSTYL |
| B / mm | 113 |
| H / m | 0,55 |
| Hmotnosť | 3.6 kg |