Schodíky jednostranné hliníkové s poličkou, počet nášlapov 4 + plošinka. Možnosť použitia na domáce účely.
| ALVE ID | 1945 |
|---|---|
| A / m | 1.75 |
| F / mm | 456 |
| G / m | 0,93 |
| H / m | 1,59 |
| Hmotnosť | 4.7 kg |
| Materiál | hliník |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet priečok/stupňov | 5 priečok/stupňov |
| Rada | EUROSTYL |
| B / mm | 113 |
| H / m | 0,98 |
| Hmotnosť | 4.7 kg |