Schodíky jednostranné hliníkové s poličkou, počet nášlapov 5 + plošinka. Možnosť použitia na domáce účely.
| ALVE ID | 1946 |
|---|---|
| A / m | 1.98 |
| F / mm | 480 |
| G / m | 1,08 |
| H / m | 1,80 |
| Hmotnosť | 5.4 kg |
| Materiál | hliník |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet priečok/stupňov | 6 priečok/stupňov |
| Rada | EUROSTYL |
| B / mm | 113 |
| H / m | 1,19 |
| Hmotnosť | 5.4 kg |