Obojstranné hliníkové schodíky EUROSTYL, počet nášľapov 2 x 7, max. výška 1,46 m a šírka 509 mm. Možnosť použitia na domáce účely.
| ALVE ID | 1927 |
|---|---|
| A / m | 1.6 |
| F / mm | 509 |
| G / m | 1,31 |
| Hmotnosť | 6.4 kg |
| Materiál | hliník |
| Maximálny dosah (mm) | 2930 |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet priečok/stupňov | 7 priečok/stupňov |
| Rada | EUROSTYL |
| B / mm | 170 |
| H / m | 1,46 |
| Hmotnosť | 6.4 kg |