Obojstranné hliníkové schodíky FORTE, počet nášľapov 2 x 12, max. výška 2,55 m a šírka 642 mm.Možnosť použitia na profesionálne účely.Na produkt sa vzťahuje záruka 7 rokov.
| ALVE ID | 9412 |
|---|---|
| A / m | 2.8 |
| F / mm | 642 |
| G / m | 2,31 |
| Hmotnosť | 17.7 kg |
| Materiál | hliník |
| Maximálny dosah (mm) | 4100 |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet priečok/stupňov | 12 priečok/stupňov |
| Rada | FORTE |
| B / mm | 205 |
| H / m | 2,55 |
| Hmotnosť | 17.7 kg |