Obojstranné hliníkové schodíky EUROSTYL s integrovaným pántom horných nášľapov, kde nevzniká medzi nimi prázdna medzera, počet nášľapov 2x2 maximálna výška 0,35 m a maximálna šírka schodíka 383 mm.Schodíky 1962* nie sú certifikované podľa EN131. Možnosť použitia na domáce účely.
| ALVE ID | 1962* |
|---|---|
| A / m | 0.41 |
| F / mm | 383 |
| G / m | 0,44 |
| Hmotnosť | 1.6 kg |
| Materiál | hliník |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet priečok/stupňov | 2 priečky/stupne |
| Rada | EUROSTYL |
| B / mm | 191 |
| H / m | 0,35 |
| Hmotnosť | 1.6 kg |