Obojstranné hliníkové schodíky so sklápateľným madlom FORTE, počet nášľapov 2 x 5, výška 1,07 m a šírka 474 mm. Možnosť použitia na profesionálne účely. Na produkt sa vzťahuje záruka 7 rokov.
| ALVE ID | 9415 |
|---|---|
| A / m | 1.15 |
| F / mm | 474 |
| G / m | 1,05 |
| Hmotnosť | 8.2 kg |
| Materiál | hliník |
| Maximálny dosah (mm) | 3070 |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet priečok/stupňov | 5 priečok/stupňov |
| Rada | FORTE |
| H / m | 1,07 |
| Hmotnosť | 8.2 kg |