Obojstranné hliníkové schodíky so sklápateľným madlom FORTE, počet nášľapov 2 x 6, max. výška 1,28 m a šírka 498 mm. Možnosť použitia na profesionálne účely. Na produkt sa vzťahuje záruka 7 rokov.
| ALVE ID | 9416 |
|---|---|
| A / m | 1.38 |
| F / mm | 498 |
| G / m | 1,26 |
| Hmotnosť | 9.5 kg |
| Materiál | hliník |
| Maximálny dosah (mm) | 3280 |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet priečok/stupňov | 6 priečok/stupňov |
| Rada | FORTE |
| H / m | 1,28 |
| Hmotnosť | 9.5 kg |