Obojstranné hliníkové schodíky so sklápateľným madlom FORTE, počet nášľapov 2 x 7, výška 1,49 m a šírka 522 mm. Možnosť použitia na profesionálne účely. Na produkt sa vzťahuje záruka 7 rokov.
| ALVE ID | 9417 |
|---|---|
| A / m | 1.61 |
| F / mm | 522 |
| G / m | 1,42 |
| Hmotnosť | 10.9 kg |
| Materiál | hliník |
| Maximálny dosah (mm) | 3490 |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet priečok/stupňov | 7 priečok/stupňov |
| Rada | FORTE |
| H / m | 1,49 |
| Hmotnosť | 10.9 kg |