Obojstranné hliníkové schodíky so sklápateľným madlom FORTE, počet nášľapov 2 x 8, výška 1,70 m a šírka 546 mm. Možnosť použitia na profesionálne účely. Na produkt sa vzťahuje záruka 7 rokov.
| ALVE ID | 9418 |
|---|---|
| A / m | 1.84 |
| F / mm | 546 |
| G / m | 1,59 |
| Hmotnosť | 12.4 kg |
| Materiál | hliník |
| Maximálny dosah (mm) | 3700 |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet priečok/stupňov | 8 priečok/stupňov |
| Rada | FORTE |
| H / m | 1,70 |
| Hmotnosť | 12.4 kg |