Obojstranné hliníkové schodíky so sklápateľným madlom FORTE, počet nášľapov 2 x 9, výška 1,91 m a šírka 570 mm. Možnosť použitia na profesionálne účely. Na produkt sa vzťahuje záruka 7 rokov.
| ALVE ID | 9419 |
|---|---|
| A / m | 2.07 |
| F / mm | 570 |
| G / m | 1,77 |
| Hmotnosť | 14 kg |
| Materiál | hliník |
| Maximálny dosah (mm) | 3910 |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet priečok/stupňov | 9 priečok/stupňov |
| Rada | FORTE |
| H / m | 1,91 |
| Hmotnosť | 14 kg |