Obojstranné hliníkové schodíky so sklápateľným madlom FORTE, počet nášľapov 2 x 10, výška 2,12 m a šírka 594 mm. Možnosť použitia na profesionálne účely. Na produkt sa vzťahuje záruka 7 rokov.
| ALVE ID | 9420 |
|---|---|
| A / m | 2.3 |
| F / mm | 594 |
| G / m | 1,95 |
| Hmotnosť | 15.5 kg |
| Materiál | hliník |
| Maximálny dosah (mm) | 4120 |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet priečok/stupňov | 10 priečok/stupňov |
| Rada | FORTE |
| H / m | 2,12 |
| Hmotnosť | 15.5 kg |