Obojstranné hliníkové schodíky so sklápateľným madlom FORTE, počet nášľapov 2 x 11, výška 2,34 m a šírka 618 mm. Možnosť použitia na profesionálne účely. Na produkt sa vzťahuje záruka 7 rokov.
| ALVE ID | 9421 |
|---|---|
| A / m | 2.54 |
| F / mm | 618 |
| G / m | 2,13 |
| Hmotnosť | 17 kg |
| Materiál | hliník |
| Maximálny dosah (mm) | 4340 |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet priečok/stupňov | 11 priečok/stupňov |
| Rada | FORTE |
| H / m | 2,34 |
| Hmotnosť | 17 kg |