Hliníkové obojstranné schodíky so sklápateľným madlom FORTE, počet nášľapov 2 x 12, výška 2,55 m a šírka 642 mm. Možnosť použitia na profesionálne účely. Na produkt sa vzťahuje záruka 7 rokov.
| ALVE ID | 9422 |
|---|---|
| A / m | 2.76 |
| F / mm | 642 |
| G / m | 2,31 |
| Hmotnosť | 18.6 kg |
| Materiál | hliník |
| Maximálny dosah (mm) | 4550 |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet priečok/stupňov | 12 priečok/stupňov |
| Rada | FORTE |
| H / m | 2,55 |
| Hmotnosť | 18.6 kg |