Schodíky obojstranné hliníkové so stabilizátorom, určené na používání na nezpevnenom povrchu, vhodné na použitie v záhradach a sadoch. Protisklzové, široké a bezpečné nášľapy. Počet nášlapov 2x3 až 2x8, max. výška 0,61 až 1,68 m a šírka 650 až 700 mm.Možnosť použitia na domáce účely.
| ALVE ID | 3925 |
|---|---|
| A / m | 1,15 |
| C / mm | 461 |
| F / mm | 650 |
| G / m | 1,02 |
| Hmotnosť | 5.1 kg |
| kategória | HOBBY |
| Materiál | hliník |
| Maximálny dosah (mm) | 2510 |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet priečok/stupňov | 5 priečok/stupňov |
| Rada | EUROSTYL |
| B / mm | 200 |
| H / m | 1,04 |
| Hmotnosť | 5.1 kg |