Obojstranné hliníkové schodíky PREMIUM, počet nášľapov 2 x 6. Maximálna výška 1.70 m. Možnosť použitia na profesionálne účely. Na produkt sa vzťahuje záruka 7 rokov.
| ALVE ID | 1006 |
|---|---|
| A / m | 1.70 |
| F / m | 0,50 |
| G / m | 1,33 |
| Hmotnosť | 8.9 kg |
| Kg | 8.9 |
| Materiál | hliník |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet priečok/stupňov | 6 priečok/stupňov |
| B / mm | 200 |
| H / m | 1,59 |
| Hmotnosť | 8.9 kg |