Obojstranné hliníkové schodíky PREMIUM, počet nášľapov 2 x 7. Maximálna výška 1.98 m. Možnosť použitia na profesionálne účely. Na produkt sa vzťahuje záruka 7 rokov.
| ALVE ID | 1007 |
|---|---|
| A / m | 1.98 |
| F / m | 0,54 |
| G / m | 1,52 |
| Hmotnosť | 10.4 kg |
| Kg | 10.4 |
| Materiál | hliník |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet priečok/stupňov | 7 priečok/stupňov |
| B / mm | 200 |
| H / m | 1,85 |
| Hmotnosť | 10.4 kg |