Obojstranné hliníkové schodíky PREMIUM, počet nášľapov 2 x 8. Maximálna výška 2.26 m. Možnosť použitia na profesionálne účely. Na produkt sa vzťahuje záruka 7 rokov.
| ALVE ID | 1008 |
|---|---|
| A / m | 2.26 |
| F / m | 0,57 |
| G / m | 1,70 |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Kg | 12 |
| Materiál | hliník |
| Nosnosť | 150 kg |
| Počet priečok/stupňov | 8 priečok/stupňov |
| B / mm | 200 |
| H / m | 2,12 |
| Hmotnosť | 12 kg |