Trojdielny hliníkový univerzálny neprofesionálny rebrík HELPER, počet priečok 3 x 9, výsuvná dĺžka 5,69, šírka 454 mm. Možnosť použitia na domáce účely.
| ALVE ID | 6609 |
|---|---|
| A / m | 2.58 |
| B / m | 5.69 |
| C / mm | 340 |
| D / m | 0,397 |
| E / m | 0,454 |
| F / mm | 800 |
| H / m | 5,39 |
| Hmotnosť | 13.7 kg |
| Materiál | hliník |
| Nosnosť | 150 kg |
| Poradie v cenníku | 3,98 |
| Počet dielov | trojdielny |
| Počet priečok/stupňov | 9 priečok/stupňov |
| Rada | HELPER |
| B / mm | 3980 |
| H / m | 3,78 |
| Hmotnosť | 13.7 kg |