| Makita ID | DUC254Z |
|---|---|
| Delenie pílovej reťaze | 3/8" |
| Dĺžka vodiacej lišty | 25 cm |
| Faktor akustickej neistoty (K) | 3 dB (A) |
| Faktor neistoty vibrácií (K) | 1,5 m/s² |
| Hladina akustického tlaku (L pA) | 92,2 dB (A) |
| Hladina akustického výkonu (LWA) | 103,2 dB (A) |
| Hmotnosť | 3.22 kg |
| Hmotnosť (EPTA) | 2,8 - 3,3 kg |
| Max. rýchlosť reťaze | 24,0 m/s |
| Maximálny výstupný výkon | 570 W |
| Menovité napätie batérie | 18 V |
| Nádrž (reťazový olej) | 140 ml |
| Rozmery (D x Š x V) bez prísl. | 258 x 184 x 191 mm |
| Triax. hodnota vibrácií (a h) | 3,1 m/s² |
| Trieda tesnenia | WetGuard/IPX4 |
| Šírka drážky | 1,1 mm |
| Obsah balenia | Pílová reťaz Lišta Kryt lišty Kombinovaný kľúč Taška na náradie |