Akumulátorová uhlová brúska GWS 12V-76, Jednoducho úžasná – najkompaktnejšia a ergonomická uhlová brúska malých rozmerov., Dokonalá manipulácia a komfort – najlepšia ergonómia a kompaktné rozmery na rýchle pílenie, Rýchly pracovný proces – výkonný EC motor zaisťuje vysokú produktivitu, Použitie na rôzne materiály – univerzálne využitie na širokú škálu materiálov a aplikácií na pracovisku, Kartónová škatuľa; 1/2 vložka L-BOXX na GWS 12V-76 (1 600 A00 F0F); 1× karbidový rezací kotúč, Carbide Multi Wheel, 76 × 10 mm (2 608 901 196); 2× rezací kotúč inox, Expert for Inox, 76 × 10 mm (dostupný samostatne ako súprava 5 kusov: 2 608 601 520); Ochranný kryt (2 608 000 632)
| BOSCH ID | 06019F2000 |
|---|---|
| Hmotnosť | 1.17 kg |
| Hmotnosť bez akumulátora | 0,5 kg |
| Hmotnosť s akumulátorom | 0,9 kg |
| Hodnota emisie vibrácií ah [Obrusovanie povrchovej plochy (hrubovanie)] | 13,5 m/s² |
| Napätie akumulátora | 12,0 V |
| Nepresnosť K [Obrusovanie povrchovej plochy (hrubovanie)] | 1,5 m/s² |
| Novinka | nie |
| Novinka do | 01.04.2017 |
| Oblasti využitia | |
| Rezanie železných kovov, Rezanie dreva, Rezanie syntetického materiálu, Rezanie neželezného kovu, Rezanie kameňa | |
| Prínosy pre používateľa vrátane tzv. dôvodu dôvery (BE) | Dokonalá manipulácia a komfort – najlepšia ergonómia a kompaktné rozmery na rýchle pílenie, Rýchly pracovný proces – výkonný EC motor zaisťuje vysokú produktivitu, Použitie na rôzne materiály – univerzálne využitie na širokú škálu materiálov a aplikácií na pracovisku |
| Rozmery balenia (dĺžka) | 333 mm |
| Rozmery balenia (výška) | 105 mm |
| Rozmery balenia (šírka x dĺžka x výška) | 222 x 333 x 105 mm |
| Rozmery balenia (šírka) | 222 mm |
| Rozsah dodávky | |
| Kartónová škatuľa, 1/2 vložka L-BOXX na GWS 12V-76 (1 600 A00 F0F), 1× karbidový rezací kotúč, Carbide Multi Wheel, 76 × 10 mm (2 608 901 196), 2× rezací kotúč inox, Expert for Inox, 76 × 10 mm (dostupný samostatne ako súprava 5 kusov: 2 608 601 520), Ochranný kryt (2 608 000 632) | |
| Voľnobežné otáčky | 19.500 min-1 |
| Voľnobežné otáčky, až do | 19.500 min-1 |
| Vŕtanie, Ø | 10,0 mm |
| Zameranie (BE) | Jednoducho úžasná – najkompaktnejšia a ergonomická uhlová brúska malých rozmerov. |
| Závit brúsneho vretena | M5 |
| Ø kotúča | 76 mm |