| Makita ID | DUA300Z |
|---|---|
| Delenie pílovej reťaze | 3/8" |
| Dĺžka vodiacej lišty | 30 cm |
| Faktor akustickej neistoty (K) | 3 dB (A) |
| Faktor neistoty vibrácií (K) | 1,5 m/s² |
| Hladina akustického tlaku (L pA) | 93 dB (A) |
| Hladina akustického výkonu (LWA) | 103 dB (A) |
| Hmotnosť | 10.2 kg |
| Hmotnosť (EPTA) | 6,1 – 6,9 kg |
| Max. rýchlosť reťaze | 20,0 m/s |
| Maximálny výstupný výkon | 1 000 W |
| Menovité napätie batérie | 2 x 18 V |
| Nádrž (reťazový olej) | 160 ml |
| Rozmery (D x Š x V) bez prísl. | 2 238 x 155 x 191 mm |
| Triax. hodnota vibrácií (a h) | 2,5 m/s² |
| Trieda tesnenia | WetGuard/IPX4 |
| Šírka drážky | 1,1 mm |
| Obsah balenia | Lišta 30 cm, 1,1 mm, 3/8“ Pílová reťaz 30 cm, 1,1 mm, 3/8“ Kryt lišty 30 cm Kľúč kombinovaný 13/16 Jednoramenný popruh Popruh dvojramenný |