| Makita ID | DUB184Z |
|---|---|
| Faktor akustickej neistoty (K) | 3 dB (A) |
| Faktor neistoty vibrácií (K) | 1,5 m/s² |
| Hladina akustického tlaku (L pA) | 86,6 dB (A) |
| Hladina akustického výkonu (LWA) | 93,5 dB (A) |
| Hmotnosť | 3.55 kg |
| Hmotnosť (EPTA) | 2,0 - 3,0 kg |
| Max. doba fúkania s BL1860B | 12 min |
| Max. prietok vzduchu | 13 m3/min |
| Max. rýchlosť vzduchu | 52 m/s |
| Max. sila fúkania | 10 N |
| Menovité napätie batérie | 18 V |
| Rozmery (D x Š x V) bez prísl. | 810 x 160 x 285 mm |
| Triax. hodnota vibrácií (a h) | 2,5 m/s² |
| Voľnobežné otáčky | 0 - 18 000 min-1 |
| Obsah balenia | Jednoramenný popruh Adaptér Plochá dýza Predĺženie |