| Makita ID | DUB361Z |
|---|---|
| Faktor akustickej neistoty (K) | 1,6 dB (A) |
| Faktor neistoty vibrácií (K) | 1,5 m/s² |
| Hladina akustického tlaku (L pA) | 82,3 dB (A) |
| Hladina akustického výkonu (LWA) | 94,7 dB (A) |
| Hmotnosť | 2.6 kg |
| Hmotnosť (EPTA) | 3,1 – 3,2 kg |
| Max. doba fúkania s 2 x BL1840B | 24 min |
| Max. prietok vzduchu | 4,4 m3/min |
| Max. rýchlosť vzduchu | 93 m/s |
| Menovité napätie batérie | 2 x 18 V |
| Rozmery (D x Š x V) bez prísl. | 905 x 141 x 194 mm |
| Triax. hodnota vibrácií (a h) | 2,5 m/s² |
| Voľnobežné otáčky | 17 000 min-1 |
| Obsah balenia | Ramenný pás Rotačná tryska |