| Makita ID | UB003GZ |
|---|---|
| Faktor akustickej neistoty (K) | 2,0 dB (A) |
| Faktor neistoty vibrácií (K) | 1,5 m/s² |
| Hladina akustického tlaku (L pA) | 86,8 dB (A) |
| Hladina akustického výkonu (LWA) | 97,3 dB (A) |
| Hmotnosť (EPTA) | 4,3 - 3,7 kg |
| Max. objem vzduchu sania | 13,0 m³/min |
| Max. prietok vzduchu | 9,4 - 13,8 m3/min |
| Max. rýchlosť vzduchu | 0 - 46 / 68 m/s |
| Max. sila fúkania | 7 – 16 N |
| Max. sila sania | 3,3 kPa |
| Max. výkon sanie | 280 W |
| Menovité napätie batérie | 36 V |
| Objem zberného vaku | 50 l |
| Rozmery (D x Š x V) bez prísl. | 699 - 830 x 201 x 400 mm |
| Triax. hodnota vibrácií (a h) | 2,0 m/s² |
| Obsah balenia | Zberný vak, sada komplet Rúra fúkania Popruh jednoramenný Plochá dýza |