| Makita ID | DUR189Z |
|---|---|
| Faktor akustickej neistoty (K) | 3 dB (A) |
| Faktor neistoty vibrácií (K) | 1,5 m/s² |
| Hladina akustického tlaku (L pA) | 78,0 dB (A) |
| Hladina akustického výkonu (LWA) | - dB (A) |
| Hmotnosť | 3.1 kg |
| Hmotnosť (EPTA) | 3 – 3,3 kg |
| Maximálny výkon | 240 W |
| Menovité napätie batérie | 18 V |
| Rozmery (D x Š x V) bez prísl. | 1 518 – 1 618 x 258 x 396 mm |
| Triax. hodnota vibrácií (a h) | ≤2,5 m/s² |
| Voľnobežné otáčky : 1. stupeň | 4 000 min-1 |
| Voľnobežné otáčky : 2. stupeň | 5 000 min-1 |
| Voľnobežné otáčky : 3. stupeň | 6 000 min-1 |
| Vŕtanie nôž kov | - mm |
| Závit vretena | M8 x 1,25 RH |
| Šírka záberu nôž plast/žacia hlava | 255 / 300 mm |
| Obsah balenia | Pútko na šňúru Žacia hlava Inbusový kľúč 4 mm Inbusový kľúč 5 mm Taška na náradie |