| Makita ID | UR100DWAE |
|---|---|
| Hladina akustického tlaku (L pA) | 75,8 dB (A) |
| Hladina akustického výkonu (LWA) | - dB (A) |
| Hmotnosť | 4 kg |
| Hmotnosť (EPTA) | 1,9 – 2,1 kg |
| Max. hrúbka silónu | 1,65 mm |
| Maximálny výkon | 130 W |
| Menovité napätie batérie | 10,8 V |
| Odchýlka (K) | 2,84 dB (A) |
| Rozmery (D x Š x V) bez prísl. | 835 – 1 185 x 267 x 210 – 315 mm |
| Triax. vibračné vŕtanie (a h) | 2,5 m/s² |
| Voľnobežné otáčky | 10 000 min-1 |
| Závit vretena | M8 x 1.25RH |
| Šírka záberu (žacia hlava / plast.nôž) | 260 / 230 mm |
| Obsah balenia | Nabíjačka DC10WD 2x akumulátor BL1021B Imbusový kľúč 4x70 mm Ramenný popruh Žacia hlava |