| Makita ID | EK7651H |
|---|---|
| 4-taktné spätné ventily (OHV) | Áno |
| Dekompresný ventil | Áno |
| Faktor akustickej neistoty (K) | 2,5 dB (A) |
| Faktor neistoty vibrácií (K) | 2 m/s² |
| Hladina akustického tlaku (L pA) | 92,7 dB (A) |
| Hladina akustického výkonu (LWA) | 104,6 dB (A) |
| Hmotnosť | 15.95 kg |
| Maximálna hĺbka brúsenia | 122 mm |
| Maximálna obvodová rýchlosť | 80 m/s |
| Maximálna rýchlosť bez zaťaženia | 9100 ot/min |
| Maximálne otáčky vretena | 4300 ot/min |
| Merná spotreba paliva | 400 g / kwh |
| Objem olejovej vane | 0,22 l |
| Objem palivovej nádrže | 1,1 l |
| Obsah motora | 75,6 cm3 |
| Priemer brúsneho kotúča | 355 mm |
| Priemer otvoru kotúča | 20/25,4 mm |
| Rozmery (D x Š x V) bez prísl. | 780 x 310 x 455 mm |
| Trojosové vibrácie vpredu (a h ) | 2,7 m/s² |
| Typ motora | Makita MM4 |
| Vibrácie zadného triaxu (a h ) | 1,8 m/s² |
| Výkon | 4,1 PS / 3,0 kW |
| Čistá hmotnosť | 14,2 kg |
| Obsah balenia | Motorový olej Predfilter Sada na dodávku vody |