| Makita ID | EK8100 |
|---|---|
| Dekompresný ventil | Áno |
| Faktor akustickej neistoty (K) | 2,5 dB (A) |
| Faktor neistoty vibrácií (K) | 2,0 m/s² |
| Hladina akustického tlaku (L pA) | 100,3 dB (A) |
| Hladina akustického výkonu (LWA) | 109,6 dB (A) |
| Hmotnosť | 14.1 kg |
| Max. hĺbka rezu | 147 mm |
| Maximálna obvodová rýchlosť | 80 m/s |
| Maximálna rýchlosť bez zaťaženia | 9350 ot/min |
| Maximálne otáčky vretena | 3820 ot/min |
| Merná spotreba paliva | 450 g / kwh |
| Objem palivovej nádrže | 1,1 l |
| Obsah motora | 80,7 cm3 |
| Priemer brúsneho kotúča | 405 mm |
| Priemer otvoru kotúča | 20 mm |
| Rozmery (D x Š x V) bez prísl. | 830 x 290 x 370 mm |
| Trojosové vibrácie vpredu (a h ) | 7,8 m/s² |
| Typ motora | 2 - taktný |
| Vibrácie zadného triaxu (a h ) | 6,1 m/s² |
| Výkon | 5,7 PS / 4,2 kW |
| Čistá hmotnosť | 10,6 kg |
| Obsah balenia | Filtračná súprava pre rezačku 2-taktný motorový olej Kľúč torx Kombinovaný kľúč Redukčný krúžok 20x25,4 mm Sada na prívod vody kompletná pre rezačky |