Drážkovacia fréza do muriva GNF 65 A, Výkonné náradie, ktoré ponúka vysoký komfort, Výkonný motor s príkonom 2 400 W, Komfort vďaka obmedzovaču rozbehového prúdu a plynulému rozbehu umožňujúcemu presnejšiu prácu, Nastavenie hĺbky drážky od nuly pomocou stupnice, Prídavná rukoväť (2 602 025 075); Upínacia príruba (katalógové číslo 3 609 202 039); Vylamovacie dláto (katalógové číslo 3 607 950 000); Kufor na prenášanie (2 605 438 348); Kruhová matica (katalógové číslo 3 609 202 040); Odsávacie koleno (1 600 793 007); Kľúč na upínanie pomocou dvoch čelných otvorov - zahnutý (kolíkový kľúč) (1 607 950 004); 3× rozpera, 4 mm (katalógové číslo 3 609 202 041); 4× podložka, 6 mm
| BOSCH ID | 0601368708 |
|---|---|
| Hmotnosť | 8,4 kg |
| Menovitý príkon | 2.400 W |
| Nastaviteľná hĺbka drážky | 20 – 65 mm |
| Nastaviteľná hĺbka drážky, až do | 65 mm |
| Nastaviteľná hĺbka drážky, od | 20 mm |
| Novinka | nie |
| Názov | Drážkovacia fréza do muriva GNF 65 A Professional |
| Prínosy pre používateľa vrátane tzv. dôvodu dôvery (BE) | Výkonný motor s príkonom 2 400 W, Komfort vďaka obmedzovaču rozbehového prúdu a plynulému rozbehu umožňujúcemu presnejšiu prácu, Nastavenie hĺbky drážky od nuly pomocou stupnice |
| Rozmery balenia (dĺžka) | 705 mm |
| Rozmery balenia (výška) | 300 mm |
| Rozmery balenia (šírka x dĺžka x výška) | 330 x 705 x 300 mm |
| Rozmery balenia (šírka) | 330 mm |
| Rozmery náradia (dĺžka) | 690 mm |
| Rozmery náradia (výška) | 455 mm |
| Rozsah dodávky | |
| Prídavná rukoväť (2 602 025 075), Upínacia príruba (katalógové číslo 3 609 202 039), Vylamovacie dláto (katalógové číslo 3 607 950 000), Kufor na prenášanie (2 605 438 348), Kruhová matica (katalógové číslo 3 609 202 040), Odsávacie koleno (1 600 793 007), Kľúč na upínanie pomocou dvoch čelných otvorov - zahnutý (kolíkový kľúč) (1 607 950 004), 3× rozpera, 4 mm (katalógové číslo 3 609 202 041), 4× podložka, 6 mm | |
| Voľnobežné otáčky | 5.200 ot/min |
| Voľnobežné otáčky, od | 5.200 ot/min |
| Výkon | 1.670 W |
| Zameranie (BE) | Výkonné náradie, ktoré ponúka vysoký komfort |
| Ø kotúča | 230 mm |
| Šírka rezu | 3 mm – 4 cm |
| Šírka rezu, do | 4 cm |
| Šírka rezu, od | 3 mm |