| Makita ID | HR2670FT |
|---|---|
| Dĺžka kábla | 4,0 m |
| Faktor akustickej neistoty (K) | 3 dB (A) |
| Faktor neistoty vibrácií s príklepom do betónu (K) | 1,5 m/s² |
| Hladina akustického tlaku (L pA) | 94 dB (A) |
| Hladina akustického výkonu (LWA) | 102 dB (A) |
| Hmotnosť (EPTA) | 2,9 – 3,4 kg |
| Max. vŕtací výkon (korunka) | 80 mm |
| Max. vŕtací výkon - betón | 26 mm |
| Max. vŕtací výkon - drevo | 32 mm |
| Max. vŕtací výkon - oceľ | 13 mm |
| Menovitý výkon | 800 W |
| Počet úderov naprazdno | 0 - 4 500 min-1 |
| Rozmery (celková dĺžka) | 362 x 77 x 207 mm |
| Sila jednotlivého príklepu (EPTA) | 3,0 J |
| Triax. hodnota vibrácií s príklepom do betónu (a h) | 16,1 m/s² |
| Typ úderov | Elektropneumatický |
| Upínanie / veľkosť vrtáka | SDS-PLUS |
| Voľnobežné otáčky | 0 - 1 500 min-1 |
| Obsah balenia | Hĺbkový doraz Kufor PVC Skľučovadlo SDS-PLUS Rýchloskľučovadlo |