| Makita ID | PW5000CH |
|---|---|
| Hmotnosť | 3.45 kg |
| Hmotnosť bez prísl. | 2,3 kg |
| Priemer základnej dosky | 100 - 125 mm |
| Príkon | 900 W |
| Rozmery (D x Š x V) bez prísl. | 313 x 80 x 126 mm |
| Veľkosť vretena | M 14 x 2 |
| Voľnobežné otáčky | 2.000 - 4.400 min-1 |
| Obsah balenia | Brúsna doska 100 mm Bočná rukoväť Kľúč Kryt |