Líniový laser GLL 80-33 G, GLL 80-33 G Professional je intuitívny líniový laser na najpresnejšie vyrovnávanie a niveláciu. Vďaka stupňu ochrany IP65 a odolnému, pogumovanému spevnenému krytu zvládne prach aj vodu – takže môžete spoľahlivo pracovať aj na najnáročnejších staveniskách. Nová konštrukcia tlačidiel umožňuje jednoduchú voľbu laserovej línie a ponúka režim ďalšej úspory energie a dlhšiu výdrž akumulátora. Dvojitý zdroj napájania navyše poskytuje flexibilitu voľby medzi akumulátorom Li-ion BA 3.7V 3.0Ah XL a alkalickými batériami AA, takže sa nemusíte obávať prestojov pre vybitý akumulátor. Akumulátor BA 3.7V 3.0Ah XL umožňuje nabíjanie počas používania a zaručuje plynulejšiu prácu bez výpadkov napájania. GLL 80-33 G je ideálny prístroj na rozmanité práce vrátane inštalácie sadrokartónových konštrukcií, zarovnávania okenných rámov a montáž znížených stropov. Veľký indikátor akumulátora uľahčuje monitorovanie úrovne nabitia; 3 laserové línie premietané v rozsahu 360° umožňujú súčasné horizontálne a vertikálne zarovnávanie – pomáhajú šetriť čas a námahu. Tento líniový laser automaticky deteguje voliteľný laserový prijímač LR 7 Professional. Týmto spôsobom môžete okamžite začať prácu a predĺžiť pracovný dosah až na 80 metrov. Jasné zelené laserové línie ponúkajú až štvornásobne lepšiu viditeľnosť než červené línie a umožňujú jednoduchšiu niveláciu – bez ohľadu na to, kam vás zavedie práca. 4× batéria 1,5 V LR6 (AA); Adaptér na alkalické batérie; Univerzálny držiak LB 10 Professional; Laserová cieľová platnička; Taška
| BOSCH ID | 0601065500 |
|---|---|
| Dosah s prijímačom | radius up to 80 m |
| Farba laserovej línie | zelená |
| Hmotnosť | 1.712 kg |
| Hmotnosť, cca | 0,93 kg |
| Kompatibilné laserové prijímače | LR 7 |
| Laserová dióda | 500 – 540 nm, < 10 mW |
| napájanie | 4 batérie LR6, 1,5 V (AA), Akumulátor Li-Ion 3,7 V (3 000 mAh) |
| Napätie akumulátora | 3,7 V |
| Novinka | nie |
| Novinka do | 01.12.2024 |
| Ochrana proti prachu a striekajúcej vode | IP 65 |
| Polohovanie | Ľahšie zarovnávanie vďaka nášmu intuitívnemu líniovému laseru |
| Pracovná oblasť s prijímačom, hodnota | 80 m |
| Pracovná oblasť s prijímačom, značky | |
| Pracovná oblasť, hodnota | 30 m |
| Pracovná oblasť, značky | |
| Pracovná teplota | -10 – 40 °C |
| Pracovný dosah | radius up to 30 m |
| Presnosť nivelácie | ±0,3 mm/mᵃ |
| Prevádzková teplota, až do | 40 °C |
| Prevádzková teplota, od | -10 °C |
| projekcia | 3 x 360° línia |
| Prínosy pre používateľa vrátane tzv. dôvodu dôvery | Gumový zosilnený kryt a úroveň ochrany IP65 zaručujú odolnosť proti prachu a vode, Nová konštrukcia tlačidiel na jednoznačnú voľbu laserovej línie a režimu úspory energie na dlhšiu výdrž akumulátora, Dvojité napájanie umožňuje plynulú zmenu medzi akumulátorom Li-ion BA 3.7V 3.0Ah XL a alkalickými batériami typu AA, čo pomáha eliminovať prestoje |
| Rozsah dodávky | |
| 4× batéria 1,5 V LR6 (AA), Adaptér na alkalické batérie, Univerzálny držiak LB 10 Professional, Laserová cieľová platnička, Taška | |
| Rozsah samonivelácie | ± 4° |
| Skladovacia teplota | -20 – 70 °C |
| Statívový závit | 1/4", 5/8" |
| Teplota skladovania, až do | 70 °C |
| Teplota skladovania, od | -20 °C |
| Trieda lasera | 2 |
| Čas merania | 4 s |
| Čas prevádzky, max. | 5 h (Li-Ion) a 5 h (4× AA) v režime 3 línií |