Systémové príslušenstvo FSN BAG, Praktické prenášanie vodiacich koľajničiek a vhodného príslušenstva, Vrátane malého vrecka na uhlový doraz, spájací prvok atď., S popruhom na rameno, aby boli obidve ruky voľné
| BOSCH ID | 1610Z00020 |
|---|---|
| Hmotnosť | 0.998 kg |
| Novinka | nie |
| Prínosy pre používateľa vrátane tzv. dôvodu dôvery (BE) | Vrátane malého vrecka na uhlový doraz, spájací prvok atď., S popruhom na rameno, aby boli obidve ruky voľné |
| Rozmery balenia (dĺžka) | 550 mm |
| Rozmery balenia (výška) | 70 mm |
| Rozmery balenia (šírka x dĺžka x výška) | 224 x 550 x 70 mm |
| Rozmery balenia (šírka) | 224 mm |
| Rozmery náradia (dĺžka) | 1650 mm |
| Zameranie (BE) | Praktické prenášanie vodiacich koľajničiek a vhodného príslušenstva |