| Makita ID | DUT130Z |
|---|---|
| Faktor akustickej neistoty (K) | 3,0 dB (A) |
| Faktor neistoty vibrácií (K) | 1,5 m/s² |
| Hladina akustického tlaku (L pA) | 74 dB (A) |
| Hladina akustického výkonu (LWA) | - dB (A) |
| Hmotnosť | 5.7 kg |
| Hmotnosť (EPTA) | 2,5 - 2,8 kg |
| Max. priemer miešadla | 165 mm |
| Maximálny výkon | 650 W |
| Menovité napätie batérie | 18 V |
| Rozmery (D x Š x V) bez prísl. | 320 x 89 x 231 mm |
| Triax. hodnota vibrácií (a h) | 2,5 m/s² |
| Upínanie / veľkosť vrtáka | M12 / M14 |
| Voľnobežné otáčky (stupeň 1 / 2) | 350 / 1 300 min-1 |
| Obsah balenia | Bočná rukoväť Kpl. Skrutka M8x18 Držiak hriadeľa Predný ochranný kryt Kľúč SW13 Montážny kľúč 2 ks Miešací nôž 165 mm Miešací hriadeľ (nerez) |