| Makita ID | DCG180Z |
|---|---|
| Faktor akustickej neistoty (K) | 3,0 dB (A) |
| Faktor neistoty vibrácií (K) | 1,5 m/s² |
| Hladina akustického tlaku (L pA) | 70 dB (A) |
| Hladina akustického výkonu (LWA) | - dB (A) |
| Hmotnosť | 2.3 kg |
| Hmotnosť (EPTA) | 2,1 – 3 kg |
| Max. sila tlaku | 5 000 N |
| Maximálny výkon | 150 W |
| Menovité napätie batérie | 18 V |
| Počet otáčok (piest) | 0 - 28 mm/s |
| Rozmery (D x Š x V) bez prísl. | 404 x 108 x 281 mm |
| Triax. hodnota vibrácií (a h) | 2,5 m/s² |
| Veľkosť držiaka | 300 / 600 / 800 ml |
| Obsah balenia | Držiak/sada (300ml) |