| Makita ID | DMP180Z |
|---|---|
| Dĺžka hadice | 0,65 m |
| Faktor akustickej neistoty (K) | 3,0 dB (A) |
| Faktor neistoty vibrácií (K) | 1,5 m/s² |
| Hladina akustického tlaku (L pA) | 70 dB (A) |
| Hmotnosť | 1.55 kg |
| Hmotnosť (EPTA) | 1,4 – 1,7 kg |
| Maximálny tlak | 8,3 bar |
| Menovité napätie batérie | 18 V |
| Pracovný cyklus | 5 minút zapnuté / 5 minút vypnuté |
| Prietok vzduchu | 12 l/min |
| Rozmery (D x Š x V) bez prísl. | 246 x 80 x 174 mm |
| Triax. hodnota vibrácií (a h) | 3,6 m/s² |
| Obsah balenia | Koncovka (okruhlá) Koncovka (cyklo tenká) Koncovka (ihla) Koncovka (cyklo hrubá) Hadica na auto ventil |