| Makita ID | DTM52RFJX1 |
|---|---|
| Faktor akustickej neistoty (K) | 3 dB (A) |
| Faktor neistoty vibrácií (K) | 1,5 m/s² |
| Hladina akustického tlaku (L pA) | škrabanie: 71 dB (A) |
| Hmotnosť (EPTA) | 1,7 - 2,0 kg |
| Maximálny výkon | 370 W |
| Menovité napätie batérie | 18 V |
| Počet kmitov za minútu | 6 000 - 20 000 min -1 |
| Rozmery (D x Š x V) bez prísl. | 322 x 95 x 126 mm |
| Triax. hodnota vibrácií (a h) | škrabanie: 2,5 m/s² |
| Uhol kmitu | 3,6 ° |
| Obsah balenia | Rýchlonabíjačka DC18RC 2 x akumulátor BL1830B Systainer typ 3 Vnútro systainera Adaptér odsávania Brúsny papier 60 Brúsny papier 100 Brúsny papier 150 Ponorný rezný nástroj kov / drevo TMA047 Pílový kotúč kov / drevo TMA045 Ponorný rezný nástroj kov TMA059 Zakrivený ponorný rezný nástroj kov / drevo MAM001 DELTA doska TMA07 PVC obal na príslušenstvo |