| Makita ID | TM30DZ |
|---|---|
| Faktor akustickej neistoty (K) | 3,0 dB (A) |
| Faktor neistoty vibrácií (K) | 1,5 m/s² |
| Hladina akustického tlaku (L pA) | 82 dB (A) |
| Hladina akustického výkonu (LWA) | 93 dB (A) |
| Hmotnosť | 1.3 kg |
| Hmotnosť (EPTA) | 1,1 – 1,2 kg |
| Maximálny výkon | 170 W |
| Menovité napätie batérie | 10,8 V |
| Počet kmitov za minútu | 6 000 - 20 000 min -1 |
| Rozmery (D x Š x V) bez prísl. | 277 x 65 x 98 mm |
| Triax. hodnota vibrácií (a h) | 10,5 m/s² |
| Uhol kmitu | 3,2 ° |
| Upínanie | OIS, STARLOCK |
| Obsah balenia | Imbusový kľúč 5 |