| Makita ID | DF032DSAE |
|---|---|
| Hladina akustického tlaku (L pA) | 71 dB (A) |
| Hladina akustického výkonu (LWA) | - dB (A) |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Hmotnosť (EPTA) | 0,88 – 1 kg |
| Max. krútiaci moment | 38 Nm |
| Max. vŕtací výkon (oceľ / drevo / vr. korunka) | 10 / 28 / 56 mm |
| Maximálny výkon | 250 W |
| Menovité napätie batérie | 10,8 V |
| Odchýlka (K) | 3 dB (A) |
| Otáčky naprázdno 1. stupeň | 0 - 450 min-1 |
| Otáčky naprázdno 2. stupeň | 0 - 1 500 min-1 |
| Rozmery (D x Š x V) bez prísl. | 124 x 66 x 217 mm |
| Triax. vibračné vŕtanie (a h) | 2,5 m/s² |
| Upínanie | 1/4" |
| Uťahovací moment (tvrdý/mäkký) spoj | 35 / 21 Nm |
| Obsah balenia | Hák závesný Skrutka M4 x 12 2 x BL1021B 2,0 Ah DC10SB nabíjačka PVC kufor |