| Makita ID | DTL301Z |
|---|---|
| Faktor akustickej neistoty (K) | 3 dB (A) |
| Faktor neistoty vibrácií (K) | 1,5 m/s² |
| Hladina akustického tlaku (L pA) | 100 dB (A) |
| Hladina akustického výkonu (LWA) | 108 dB (A) |
| Hmotnosť (EPTA) | 1,8 - 2,1 kg |
| Max. krútiaci moment | 530 Nm |
| Maximálny uťahovací moment | 340 Nm |
| Maximálny výkon | 360 W |
| Menovité napätie batérie | 18 V |
| Počet úder za minútu (stupeň 1 / 2 / 3) | 0 - 1 800 / 0 - 2 800 / 0 - 4 000 min-1 |
| Rozmery (D x Š x V) bez prísl. | 396 x 80 x 86 mm |
| Skrutky s vysokou pevnosťou | M10 - M16 |
| Triax. hodnota vibrácií (a h) | 14,4 m/s² |
| Upínanie nástroja | 1/2" |
| Voľnobežné otáčky (stupeň 1 / 2 / 3) | 0 - 1 000 / 0 - 1 500 / 0 - 3 200 min-1 |
| Štandardné skrutky | M10 - M20 |