| Makita ID | DF457DWE |
|---|---|
| Akumulátor | 18 V / 1,3 Ah |
| Hmotnosť | 4.38 kg |
| Hmotnosť bez prísl. | 1,7 kg |
| Max. vŕtací výkon - drevo | 36 mm |
| Max. vŕtací výkon - oceľ | 13 mm |
| Otáčky naprázdno 1. stupeň | 0 - 400 min-1 |
| Otáčky naprázdno 2. stupeň | 0 - 1.400 min-1 |
| Rozmery (D x Š x V) bez prísl. | 221 x 83 x 240 mm |
| Upínací rozsah skľučovadla | 1,5 - 13 mm |
| Uťahovací moment (tvrdý/mäkký) spoj | 42 / 24 Nm |
| Obsah balenia | Prepravný kufor 2x Akku BL1813G Nabíjačka DC18WA Kryt akumulátora Skľučovadlo SSBF 13mm |